Prodej, Pozemky pro bydlení, 2000m² - Krňany - Teletín, Ev.č.: 00017

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej jedinečného pozemku pro bydlení / investici / o výměře 2000 m2 v obci Teletín - Krňany, okres Praha - západ, s výbornou dostupností do Prahy autem - cca 40 min.
Pozemek s původním stavením a krásnými výhledy na okolní přírodu. V dochází vzdálenosti je vyhlášená vyhlídka Máj, rozlehlé lesy, které nabízí krásné výlety po turistických i cyklistických trasách.
Pozemek není v tuto chvíli udržován a bude potřeba jeho rekultivace, včetně nutného prohloubení studny a vybudování čističky.
Vodovod a kanalizace je v plánu v rámci rozvoje obcí. Pozemek je dostatečně velký pro výstavbu velkorysého rodinného domu s rozlehlou zahradou. Teletín je vesnice, část obce Krňany v okrese Benešov. Nachází se asi 2 km na jih od Krňan. V roce 2009 zde bylo evidováno 150 adres. Teletín je také název katastrálního území o rozloze 5,47 km². K Teletínu patří osady nebo samoty Chlístov (východně Chlístovský rybník), Bučina (západně od vsi, v sedle mezi vrchy Kolátov a Máj poblíž známé vyhlídky Máj) a Marš (severně od vsi, v údolí Krňanského potoka).
Pozemek je obklopen krásnou přírodou a přitom v dostupné vzdálenosti všeho, co je pro dnešní život potřebné. Jako obrovská deviza tohoto místa je plánované rozšíření pražského okruhu a rychlejší dostupnosti do Prahy.
Přijďte na prohlídku a ráda Vám pozemek představím.

Michaela Pelešková

Kontaktujte makléře

Michaela Pelešková

+420 777 351 354

[email protected]

2 500 Kč za m²včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTeletín 3, Krňany
OkresBenešov
Plocha pozemku2.000 m²
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina230V