O společnosti

Domov je to nejdůležitější místo na světě. Ať už jde o domov Váš, nebo o domov, který někomu poskytnete.

Potřebujete prodat či koupit nemovitost, anebo byste ji rádi pronajali, ale nevíte si rady? Máte obavy či špatnou předchozí zkušenost v oblasti realit? Nikdo dosud nesplnil Vaše očekávání? Nevěříte v seriózní přístup a férové jednání realitních kanceláří?

Všechny výše vyřčené otázky jsou hnacím motorem našeho snažení. Náš osobní přístup ke klientům je to, co nás odlišuje od ostatních. U nás budete středem pozornosti a příjemcem maximální péče.

Jsme připraveni Vám zajistit komplexní realitní servis, který provází profesionální a zároveň velice osobní přístup. Na míru pro Vás uděláme cenový odhad, pomůžeme Vám s nastavením financování, zajistíme kompletní právní servis včetně jednání s úřady a mnoho dalších nezbytností spojených s prodejem či koupí, anebo pronájmem nemovitosti. Poradíme si s každým „kostlivcem ve skříni“ a provedeme vás celou transakcí bez stresu a zbytečných starostí.

Realitní kancelář Pelešková & Co. vznikla z touhy změnit noční můry světa realit v pozitivní zkušenost, o kterou se rádi podělíte se svým okolím. Staráme se o naše klienty tak, jak bychom chtěli, aby e jiní starali o nás. 

Díky svým bohatým osobním zkušenostem dobře vím, že prodej, pronájem nebo koupě nemovitosti je významná životní a citová investice, která je spojená s řadou osobních příběhů a vazeb. 

To, na čem stavíme je osobním přístup a vzájemná důvěra – víme, že spokojenost našich klientů a výborné reference jsou základem našeho úspěchu.