Reference

Se servisem realitní kanceláře Pelešková & Staněk jsme byli velmi spokojeni, zejména jsme ocenili profesionální přístup, užitečná doporučení, výbornou komunikaci a dosažitelnost, komplexní podporu včetně zajištění právních služeb a následné pomoci s přiznáním k dani z nemovitostí. Mohu opravdu doporučit.

Jana Jenšová

Děkuji za zprostředkování pronájmu bytu. Oceňuji korektní a přímé jednání, stejně jako servis, který vše zastřešoval. Ráda doporučím ostatním.

Ivana Chvátalová

Poměrně dlouhou dobu jsme s manželem hledali v Praze byt na investici. Neměli jsme velkou důvěru v realitní kanceláře, a tak jsme pátrali na vlastní pěst. Bez úspěchu. Už si ani nevzpomínám, kdo ze známých či kamarádů nám kontakt na realitní kancelář Pelešková&Staněk dal, ale nakonec jsme se rozhodli to s nimi zkusit. A byla to správná volba! Do týdne nám našli přesně takový byt, jaký jsme hledali, během velmi krátké doby vyřídili veškeré formality spojené s koupí nemovitosti a téměř ihned byt pronajali a vše potřebné zařídili. Vždy s nimi byla výborná komunikace a jejich jednání bylo velmi milé a vstřícné i vysoce profesionální zároveň. Na základě této zkušenosti jsme se rozhodli stát součástí teamu a v Telči otevřeli pobočku.

Milena Kopečná

Na zajištění a zprostředkování pronájmu mého bytu velmi oceňuji schopnost rychlé reakce, vše bylo hotovo během 1 týdne. Nemám znalosti realitního trhu ani jeho nástrah a tak mě velmi potěšila možnost vše s vámi konzultovat a nechat si poradit. Připravenost, znalost trhu, korektnost a otevřené jednání, je také důležitou stránkou. Za to vám děkuji

Aleš Holub

Byla jsem se vším spokojena, byt byl krásně nafocený, přístup od vás všech maximálně profesionální. Kdybych měla jiné nemovitosti k prodeji, určitě bych se k Vám s radostí vrátila.

Petra Leopold

Velmi příjemný přístup a jednání? Užitečná doporučení? Kvalitní a rychlá komunikace? Stoprocentní zajištění veškeré dokumentace? Příjemní profesionálové? Tohle vše jsem našla u realitní kanceláře Pelešková&Staněk při zajištění pronájmu mého bytu. Rozhodně doporučuji na poli realit jejich služby využít.

Libuše Záborcová

Děkujeme za spolupráci při koupi bytu. S Vaší službou jsme byli velmi spokojeni. Celá transakce proběhla rychle, hladce, na profesionální úrovni. Všechny kontakty i osobní jednání byla věcná, příjemná a probíhala v přátelské atmosféře. Právní zajištění, včetně úschovy finančních prostředků bylo spolehlivé a důvěryhodné. Jsme rádi, že jsme mohli s Vámi a s vaší společností spolupracovat a vaše služby můžeme jen doporučit. Ještě jednou díky za spolupráci.

Olga a Karel Zímovi

RK Pelešková&Staněk nám zajistila vždy skutečně komplexní realitní servis. Jejich přístup je velmi profesionální, ale zároveň osobní a přátelský. Jsou vstřícní a znalí věci, takže se na ně lze spolehnout. Umí pomoci i s financováním, zajišťují právní servis, poradí s home staging a vším ostatním, co klient potřebuje.

manželé Karasovi

Líbil se mi příjemný přístup, férové jednání, co se slíbilo, to se dodrželo. A pocit toho, že bylo cítit, že se snažíte klientům vyhovět.

Ladislav Smetana

Kdo má potíže se orientovat na pražském trhu nemovitosti vřele doporučuji se obrátit na spolehlivou a velmi profesionální realitní kancelář Pelešková&Staněk. Za celou dobu vzájemné spolupráce jsem k ní neměla žádné připomínky. Její ředitelka Michaela Pelešková vede obchodní jednání s klienty velmi diplomaticky a účinně. Může Vám poskytnout velmi cenné rady při žádostech o hypoteční úvěrování a díky spolupráci s velmi schopným finančním poradcem Vám také případně zajistí úvěrování za zajímavé podmínky. Kancelář Pelešková&Staněk je velmi flexibilní a vždy rychle reaguje na Vaše dotazy a poptávky. Já jsem jim opravdu vděčná za podporu v rozhodujících momentech při prodeji a nákupu svých nemovitosti.

Maria Favoritová

1, 2 >>